Opinie

RECENZJE i OCENY

Dodaj
„Książkę do napisania” do swojej biblioteczki na LubimyCzytac.pl i poczytaj recenzje. Nasza książka została oceniona na 9/10 gwiazdek przez użytkowników serwisu Lubimy Czytać, za co wszystkim ogromnie dziękujemy!


Książka do napisania na Lubimy Czytać pl

OPINIE

Dodaj własną opinię w komentarzu na dole strony i podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat „Książki do napisania”!To nie jest kolejny „Zniszcz ten dziennik”, gdyż tu się nie niszczy. Tu się tworzy! Tworzy się siebie, kształtuje się swoje myśli, uporządkowuje sie uciekające kreatywne pomysły.

(Czytelnicze Turbulencje, opinia z
Instagramu: Czytelnicze Turbulencje)Kiedy pierwszy raz oglądałam książkę na stronie internetowej, nie byłam do niej przekonana. Ale kiedy kilka dni później mogłam zobaczyć ją na żywo, byłam pod ogromnym wrażeniem. Przede wszystkim książka jest bardzo dobrze wykonana, więc byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Po kilku chwilach od jej otrzymania, odkryłam jej potencjał.

(Jowita Jońca, opinia z
bloga: Jowita Jońca)Pozytywne pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a ta książka robi je niewątpliwie.

(Blogerka, opinia z
bloga: Co przeczytałam)Fakt faktem jest to droższa przyjemność niż zeszyt, ale też tańsza niż jakiś mega porządny notes, który kosztuje dwa razy tyle.

(Magdalena T., opinia z
bloga: Zakochana w czytaniu)Jestem bardzo zadowolona z tej książki, w mojej głowie co chwilę rodzą się nowe pomysły, a puste strony zapełniają się różnymi kolorami.

(Blogerka, opinia z
bloga: TAM Czytam)Jest w twardej, sztywnej okładce, więc możecie brać ją ze sobą prawie wszędzie nie bojąc się, że się zniszczy.

(Blogerka, opinia z
bloga: Lamy to cwaniaczki)Opis wydawcy w tym przypadku idealnie oddaje rzeczywistość. „Książka do... napisania” jest pięknie i solidnie wydanym tomem, (...).

(Blogerka, opinia z
bloga: Pośredniczka)„Książka do napisania" to świetny pomysł na rozwijanie się, tworzenie. Jedno jest pewne. W NIEJ TO TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY/A! Wykorzystaj to! (...) Podsumowując, polecam tę książkę każdemu. Dosłownie każdemu. Nie musisz pisać, możesz wklejać, rysować, bazgrać.

(Natalia, opinia z
bloga: Książki widziane oczami Natalii)Jedno z wydawnictw ewidentnie chce pomóc mi w wydaniu mojego dzieła (pewnie to moi ukryci fani) i dlatego otrzymałam od nich „Książkę do napisania”. Miejsce, gdzie mogę spisywać wszystkie pomysły dotyczące bohaterów, czasu akcji, miejsca oraz wydarzeń, które mogłyby się w mojej książce zadziać.

(Agata Kądziołka, opinia z
bloga: Naczytane)Zawsze zwracam uwagę na okładkę. Co jednak w sytuacji, gdy tył podoba się jeszcze bardziej niż przód? Piękne kolory sprawiają, że książka robi się zjawiskowa.

(Blogerka, opinia z
bloga: Kraina Książką Zwana)„Książkę do napisania” trzeba po prostu mieć - dla samego siebie. Dla refleksji, dla przyszłych pokoleń i dla tej sentymentalnej chwili, która zapisania na kartce papieru nadal trwa w naszej pamięci!

(Blogerka, opinia z
bloga: Kamaszkowo)Mam ją, jest ślicznie wydana :-) - coś na długie wieczory dla chcących rozwinąć się twórczo. Dla mnie będzie książką autorskich przepisów kulinarnych.

(Agnieszka Rosiak, opinia z
Facebooka: komentarz do posta)Super - kreatywnie i pomysłowo. Bombowy start z książką własnego wydania :) pióra w ruch - każdy z Nas jest wart oczarowania czytelnika swoją historią.

(Psychology of Life, opinia z
Facebooka: komentarz do posta)Ktoś mógłby pomyśleć, że niepotrzebna jest do czegoś takiego specjalna książka, przecież można to zrobić w zwykłym zeszycie. Zgadza się - mamy takich zeszytów nawet kilka, ale żaden jakością nie przypomina tej książki, która jest również po prostu atrakcyjna wizualnie, przez co przyjemniej się z niej korzysta.

(Blogerka, opinia z
bloga: Co przeczytałam)Boicie się, że efekt końcowy nie będzie estetyczny, ponieważ strony nie mają linii i kratek? Bez obaw! Twórcy „Książki do napisania” zadbali o każdy szczegół. Do każdego egzemplarza dołączona jest ryga, zwana także liniuszkiem, która pozwoli pisać prosto od lewej do prawej, czy od prawej do lewej – w zależności od tego, w jakim języku chcecie napisać swoją książkę.

(Blogerka, opinia z
bloga: TAM Czytam)Bardzo spodobał mi się fakt, że strony były puste. Dzięki temu (w przeciwieństwie do np. zeszytu) wszystko prezentowało się dużo ładniej i estetyczniej. Poza tym, strony były dosyć grube i zostały ze sobą zszyte. Jeśli się pomylicie, możecie po prostu wyrwać kartkę.

(Jowita Jońca, opinia z
bloga: Jowita Jońca)Najlepsze w niej jest to, że jej treść Cię zachwyci, bo to właście Ty, drogi czytelniku, staniesz się jej autorem!

(Blogerka, opinia z
bloga: Pośredniczka)„Książka do napisania” to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które chcą kiedyś faktycznie wydać coś swojego. Albo dla tych, które uwielbiają pisać do szuflady (...).

(Agata Kądziołka, opinia z
bloga: Naczytane)Chyba większość z Nas chciałaby zobaczyć na półce własną książkę, a ta pozycja Nam to w jakiś sposób umożliwia. (...) Oczywiście pisać można w najzwyklejszym zeszycie, w komputerze, w notatniku, w telefonie, na serwetkach, paragonach… jednak można też sprawić sobie nie lada frajdę i zapełnić własną książkę, która będzie cieszyć oko na półce. O wiele lepiej prezentuje się ona niż zwyczajny notes czy zlepek kartek. Wydana jest naprawdę dobrze.

(Magdalena T., opinia z
bloga: Zakochana w czytaniu)„Książka do... napisania” to również idealna książka na ślubny prezent - dziś tyle młodych par życzy sobie zamiast kwiatów właśnie książki.

(Blogerka, opinia z
bloga: Kraina Książką Zwana)Uważam, że to świetna sprawa dla początkujących pisarzy. W końcu będą mogli trzymać swoją książce na półce, i to jeszcze jak wydaną! Pozycja ta o tyle jest świetna, że dzięki Tobie stanie się wyjątkowa, a przede wszystkim będzie dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

(14 czerwca 2018. Czytaj
CAŁĄ RECENZJĘ na: Papierowa Łowczyni)
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ
w komentarzu poniżej!

No comments:

Post a Comment

Podziel się z nami swoimi doświadczeniami z „Książką do napisania”! :-)